Sobota, 29 Listopada 2014,
Nie jesteś zalogowany | Zaloguj się

Stowarzyszenie ONSI Polska

Władze Stowarzyszenia ONSI

Stowarzyszenie o nazwie Organizacja Niesłyszących Słabosłyszących Internautów zostało zarejstrowane 28 marca 2002 roku w Sądzie Rejonowym w Poznaniu.

Zarząd ONSI:

Radosław Grzegorzewski - ray@onsi.pl
Prezes Zarządu Stowarzyszenia, założyciel. Niesłyszący. W 1999 roku samodzielnie uruchomił portal www.onsi.pl. W 2002 objął funkcję Prezesa ONSI. Przedsiębiorca, webmaster, grafik, informatyk z wykształcenia.

Anna Sacha - anna.sacha@onsi.pl
Członek Zarządu Stowarzyszenia. Redaktor naczelny portalu onsi.pl. Matematyk, Księgowa. Doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej zdobywała najpierw jako przewodnicząca Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, później pracujac w dwóch krakowskich Fundacjach.

Paweł Pożarycki - pawel.pozarycki@onsi.pl
Członek Zarządu Stowarzyszenia. Surdopedagog. Z zamiłowania muzyk. Redaktor telewizji internetowej onsi.tv

Członkowie Komisji Rewizyjnej:

Wioletta Kupś